ЖК Soho - ваше нове життя серед Голосіївських пейзажів

Голосіївський район - один із наймальовничіших і зелених в столиці. Живі джерела, озера і парки ідеальні для приємних прогулянок, веселих уикендов з сім'єю і друзями. Саме тут, по вулиці Деміївська 13 розташувався житловий комплекс бізнес-класу «Soho Residence».

Головний акцент проекту зроблений на практичність і зручність проживання, тому квартири проектовані по унікальним архітектурним рішенням, з холами, двома поверхами і просторими лоджіями. Серед різноманітних планувань є і компактні функціональні проекти з додатковими приміщеннями для організації гардеробної чи комори.

Це житло в Києві ідеально для молодих активних, ділових людей, які вважають за краще жити в озелененої обжитий місцевості, і при цьому бути близько до ділового і розважального центру столиці. До найближчого метро Деміївська менше 2 хвилин, а центру міста їхати всього 10 хвилин.

Чистий, зелений район - найкраще місце для життя в столиці

«Soho Residence» - це ЖК Києва, який щедро наповнює дозвілля своїх мешканців приємними враженнями і знайомить з багатством історичного і ландшафтного спадщини міста:

• будинок оточений заповідними лісами, ставками, парком Рильського і Голосіївським;

• поруч бібліотека, більярдний та боулінг клуби, дельфінарій, іподром;

• кафе, нічні клуби, магазини і торгові центри Ocean Plaza і Art Mall;

• дитячі сади, школи, ліцеї та гімназії.

Житло в Сохо - вдале фінансове вкладення

Квартири в ЖК Києва «Сохо Резиденс», оточені високою якістю життя і розвиненою інфраструктурою - це вдала інвестиція в майбутнє. Голосіївський стає все більш привабливим для оренди і покупки квартир. Нерухомість тут користується попитом і стабільно зростає в ціні. Купівля її від забудовника з безпроцентної розстрочкою і гнучкою системою лояльності зробить вас власником престижної нерухомості в розвиненому перспективному районі мегаполісу.

27 вересня 2018

​Звертаємо вашу увагу на зміни в графіку роботи відділу продажів на будівництві з 01.10.2018

З 01.10.2018 року відділ продажів за адресою Київ, вул. Деміївська, 13, припиняє свою роботу.