/
Забудовник

Soho Residence - на межі між центром столиці та легендарними пейзажами

Прогресивні архітектурні тенденції і нестандартні рішення планувань Soho Residence не залишать байдужими тих, хто шукає престижне, комфортне житло бізнес-класу. Перше враження, яке комплекс дарує своїм гостям, говорить про високий рівень безпеки і затишку. Розташований далеко від магістралі, в тихому закритому дворику, будинок дбайливо зберігає безтурботність і тишу, захищаючи своїх жителів від шуму мегаполісу.

Тут продаються видові просторі квартири від забудовника, готові зустрічати своїх господарів вже сьогодні. Компанія Geos, яка зводить комплекс Сохо Резиденс, здасть нові секції другої черги в експлуатацію в 2017 році точно в строк. Житло з видом на Батьківщину-матір, сяючі позолотою храми, Національний парк Голосіївський і густі ліси - ідеальне рішення, якщо ви хочете жити близько до центру Києва і метро, але приїжджаючи додому, занурюватися в утихомирену атмосферу захищеності, стабільності і комфорту.

Найвигідніші умови покупки нерухомості - без посередників!

Професійна команда Geos розробила проект Сохо Резиденс, з повагою ставиться до інтересів, бажань і перевагам сучасних городян.

Найбільш приємне перевага для кожного майбутнього власника нерухомості в Сохо - це можливість купити квартири від забудовника з самими прозорими і оптимальними умовами:

  • актуальні прийнятні ціни;
  • укладення договору безпосередньо без посередника і витрат на його послуги;
  • безвідсоткова розстрочка;
  • гнучка система лояльності.

Побудуйте будинок своєї мрії разом з нами!

Планування квартир надають ексклюзивні переваги своїм господарям - велика кількість вільного простору для втілення сміливих інтер'єрних ідей. Тільки сучасні, педантично продумані новобудови від забудовника зводяться з урахуванням далекоглядних планів майбутніх мешканців, які, безсумнівно, захочуть зробити свою квартиру функціональної, стильною, унікальною і зручною своїми руками. Не пропустіть можливість реалізувати давню мрію і стати творцем свого комфорту з міжнародної будівельною компанією!