/
Інфраструктура

Житловий комплекс Soho Residence розташований в одному з найбільш мальовничих районів Києва. Зелені масиви тут сусідять із сучасними об'єктами інфраструктури, а музеї та історичні пам'ятки - з ультрапопулярними розважальними центрами.

Цікаво, що комплекс Soho Residence розташовується в затишному тихому дворику, а всього в двох хвилинах від нього знаходиться станція метро «Деміївська» і пролягає одна з головних транспортних магістралей - проспект Голосіївський (пр -т 40-річчя Жовтня). В цілому ж, Голосіївський район обжитий і облаштований, здатний привнести неповторний комфорт у всі аспекти нашого життя.

  • Чим доїхати

Станція метро «Деміївська» знаходиться всього в 2 хвилинах ходьби від комплексу «Сохо». У протилежній стороні в 10 хвилинах розташована інша станція метро - «Голосіївська ».

Безпосередньо Голосіївський проспект являє собою широку автомагістраль, що дає прекрасну можливість легко і швидко дістатися до центру Києва або в будь-який інший район столиці. Із наземним громадським транспортом тут також не виникає проблем - з Московської площі можна відправитися в будь-яку сторону. Тут же розташований і центральний автовокзал з міжміськими і приміськими маршрутами.

  • Де скуповуватися

Зовсім поруч із комплексом Soho Residence знаходиться ринок Деміївський, де завжди можна купити свіжі продукти прямо «з грядки». Ті, хто віддає перевагу більш сучасним видам шопінгу, можуть прогулятися по Голосіївському проспекту до супермаркету «Велика кишеня». У протилежному напрямку, в 5 хвилинах їзди розташований гігантський торгово-розважальний центр Ocean Plaza.

  • Де відпочити

Житловий комплекс Soho Residence буквально з усіх боків оточений зеленими масивами і парковими зонами, розташованими в радіусі 3 км. І перш за все, це величезний національний парк «Голосіївський» із заповідними лісами і ставками. У парку є облаштована човнова станція, містечко атракціонів, безліч дитячих майданчиків, ресторанів і кафе.

Для цінителів гарної музики неподалік від ЖК «Сохо» можна відшукати клуби джаз і рок музики. Є тут і популярні нічні, більярдні та боулінг клуби.

Крім того, саме в Голосіївському районі розташовані такі унікальні об'єкти як ВВЦ, іподром, а також ультрасучасний розважальний комплекс Art Mall.

  • Дитячі заклади

Як і будь-який сучасний район Києва з масовою житловою забудовою, Голосіївський район і, зокрема, Деміївка не відчуває проблем з дошкільними та середніми освітніми установами. У безпосередній близькості розташовані дитячі садки № 312 та № 32, трохи віддалік знаходиться ще один дитячий сад - «Веселка». Для більш дорослих діток існують середні школи № 85 та № 318, а також Школа з поглибленим вивченням французької мови, Печерська міжнародна школа, Голосіївський ліцей і гімназія ім. Бойченко.

  • Для здоров'я

У 10 хвилинах від комплексу Soho Residence, поруч зі станцією метро «Голосіївська» розташовані центральна районна та дитяча поліклініки. Аптечні магазини знаходяться і того ближче, концентруючись в основному в районі Московської площі. У безпосередній близькості знайдуться також стоматологічні клініки.

Зробивши недовгу пішу прогулянку, можна потрапити у фітнес-клуб Erix або в спортивні клуби «Титан» і «Бадьорість». На Голосіївському проспекті розташований також клуб краси «Алента».

Не принесе незручностей і турбота про домашніх вихованців - в радіусі одного кілометра знаходяться кілька ветеринарних клінік та спеціалізованих аптек.