/
Умови купівлі

«Soho Residence» - тиха гавань серед мегаполісу

Архітектура ЖК «Soho Residence» функціональна і проста. За його високими секціями ховається тихий затишний дворик з дитячими майданчиками. Закрита територія створює відчуття спокою і захищеності. Це ідеальне місце, щоб купити квартиру неподалік від центру столиці, суєта і активний ритм якого не порушить спокій особистого простору в будинку.

Одно-, дво-, три- та чотирикімнатні квартири з високими триметровими стелями світлі і просторі. Серед них проекти з невеликою площею, а також двома ярусами і декількома лоджіями. В санвузлах прокладені системи гідроізоляції, встановлені системи протипожежної безпеки. Утеплені стіни та індивідуальна котельня забезпечують своїх мешканців теплом і комфортом в холодні сезони.

Сучасні, екологічно чисті матеріали, які використовуються в будівництві, відповідають високим вимогам до безпеки і підтримання здорового мікроклімату всередині будівлі круглий рік.

Будинок готовий зустрічати нових мешканців вже зараз!

П'ятнадцятиповерхові секції першої черги «Сохо Резиденс» вже заселені. В даний момент здано в експлуатацію 18-поверховий будинок другої черги.

Купити квартиру в Києві в «Soho Residence» можна трьома простими способами:

  • внесенням повної оплати за доступною ціною безпосередньо від забудовника;
  • оформивши безпроцентну розстрочку на короткий період часу;
  • кредитування під 12,9% річних до 5 років, при першому внеску 15% від вартості.

Всі подробиці ви можете дізнатися за телефоном або особисто у відділі продажу.

Geos - забудовник зі світовим ім'ям, на якого можна покластися

Зведення комплексу та продаж квартир здійснюється надійним забудовником Geos з великим досвідом будівництва та введення будинків в експлуатацію. Компанія володіє усіма необхідними дозволами та документами для проведення будівельних робіт. З ними ви можете ознайомитися у відділі продажів і отримати консультацію з питання придбання житла.

Ми із задоволенням проведемо вам екскурсію по об'єкту, щоб ви переконалися, наскільки продумана і вивірена до деталей планування комплексу, його внутрішнє і зовнішнє оздоблення.