/
Офіси та паркінг

​Комерційна нерухомість вільного призначення в Soho Residence

Житловий комплекс Сохо-Резиденція розташований в обжитому Голосіївському районі в двох хвилинах від метро Деміївська. Вир подій і можливостей для цікавого дозвілля приваблюють сюди киян і туристів щодня. Це популярний відомий район, в якому вигідно відкрити і розвинути власну справу.

Нежитлові приміщення в Soho світлі, просторі, відкриті для зонування, ремонту та сміливого дизайну під будь-який вид діяльності. Для проектів 207,3 і 272,8 кв.м передбачений вхід з фасадної сторони, а також з двору житлового комплексу. Вітринні вікна впускають багато сонячного світла, необхідного для активної діяльності кафе, магазину, спортзалу або клініки.

Розроблено також проекти, приховані від сторонніх очей і уваги, що важливо для безперебійної роботи офісів. Це комерційна нерухомість площею 76.2 кв.м з виходом в тихий затишний двір. Тут можна організувати зону дозвілля для мешканців і гостей будинку або популярний заклад, який стане центром уваги в туристичному маршруті Голосіївського району.

Особисте паркомісце – повна недоторканність вашого автомобіля

Паркінг в ЖК Сохо зведений на трьох рівнях, що дозволяє обрати оптимальну за площею, ціною і розташуванню територію для стоянки авто, мотоцикла або скутера з цінними перевагами:

  • відеоспостереження, охорона;
  • ліфти для мешканців комплексу;
  • додаткові виходи;
  • виїзд на Голосіївський проспект і Деміївську вулицю;
  • мотомісця, які можна використовувати під комори;
  • паркомісця сімейного типу, розраховані на дві автівки;
  • низькі ціни комунальних платежів;
  • державні тарифи.

Комерційна нерухомість в Києві – користуйтеся самі або здавайте в оренду!

Нежитлові приміщення, підготовлені для вашого виду діяльності, поруч з домівкою, парком, роботою, метро – це реальна можливість успішно поєднувати бізнес і дозвілля, відкрити справу своєї мрії в активному центрі столиці вже сьогодні.

Безвідсоткова розстрочка і ціни від відомого забудовника без посередників –розумний вибір, який стане успішним початком вашої нової професійної галузі.