/
Акції

Подарунки та акції від забудовника новим власникам «Soho Residence»!

Весна – це пора великих змін і приємних сюрпризів! ЖК Сохо продовжує радувати подарунками своїх майбутніх власників. Зараз найкращий час для купівлі нерухомості, адже діють найвигідніші і щедрі пропозиції від забудовників.

Далеко не усі новобудови Києва по акції готові запропонувати житло в обжитому районі столиці. Але в ЖК Soho ви отримаєте більше, ніж просто нерухомість. Насичена інфраструктура території комплексу вже готова для комфортного життя, оточена зеленими масивами з нотками історії міста, поблизу центру. Саме тут мегаполіс зливається з озелененою прогулянковою зоною – це відоме місце зустрічі киян, облаштоване для приємного безтурботного відпочинку.

Спеціальні умови особливо актуальні в нестабільні часи зростання цін, за якими не завжди вдається встежити. Але в Сохо Резиденс ми зупинили час для вас – скористайтеся унікальними гарячими пропозиціями прямо зараз, ми втілюємо мрії в реальність і даруємо цінні подарунки майбутнім мешканцям комплексу.

Нове житло в готовій новобудові за вигідною ціною

Ми підготували актуальні знижки від забудовника Geos, якими ви можете скористатися прямо сьогодні:

  • Отримайте знижку 11% при 100% оплаті на квартиру в 5 секції Тип 2В1;
  • при купівлі 2-хрівневий квартир в 5, 6, 7 секціях діє одна ціна - 25000 грн/м.кв. незалежно від першого внеску. Список квартир (в 5-й секції: Тип 3Д5, у 6-й секції: Тип 5Д1, Тип 4Д1, Тип 4Д3; в 7-й секції: Тип 3К6, Тип 4К1, Тип 3К5);
  • одна ціна на паркінги сімейного типу - 490 000 гривень (сімейний паркінг - це два суміжних паркомісця);
  • Встигніть придбати паркінг зі знижкою 15% від вартості. Перший внесок 50%. Розстрочка на паркінги продовжена по травень 2018 року. Поспішайте, кількість паркінгів обмежена!
  • Додаткова знижка 5% при будь-якій оплаті, на окремі квартири в 6 і 7 секції. Список квартир Ви можете дізнатися у відділі продажів. * Акція до 15.07.2017

Оберіть квартиру мрії вже зараз!

Сучасні новобудови Києва, акції та спеціальні пропозиції дають рідкісну можливість придбати дорогу нерухомість за прийнятною ціною.

Ми подовжили можливість оплати з безпроцентною розстрочкою до травня 2019 року!

Ми гарантуємо швидке і безпечне укладання угоди без третіх осіб, адже ви маєте справу безпосередньо з будівельною компанією Geos.

Спеціальна програма від «Soho Residence» безстрокова і може завершитися в будь-який момент – поспішайте обрати своє ідеальне планування!